ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ "СОЛІДАРНІСТЬ"

Контакти

Юридична адреса
18001, м. Черкаси, бул. Шевченка, 266/1, оф. 505
Керівник
Ракова Ольга Федорівна
Код ЄДРПОУ25922284
Дата реєстрації22.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ ”СОЛІДАРНІСТЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ "СОЛІДАРНІСТЬ"» присвоєно код 25922284.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ "СОЛІДАРНІСТЬ"» є Ракова Ольга Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ "СОЛІДАРНІСТЬ"» — м. Черкаси, бул. Шевченка, 266/1, оф. 505.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ ”СОЛІДАРНІСТЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах