СМІЛЯНСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "КЛУБ-2000"

Контакти

Юридична адреса
20700, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Леніна, 32, к. 5
Телефони
Керівник
Галущенко Віктор Володимирович
Код ЄДРПОУ25922315
Дата реєстрації23.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СМІЛЯНСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”КЛУБ-2000”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СМІЛЯНСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "КЛУБ-2000"» присвоєно код 25922315.

Керівником підприємства «СМІЛЯНСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "КЛУБ-2000"» є Галущенко Віктор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СМІЛЯНСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "КЛУБ-2000"» — Черкаська обл., м. Сміла, вул. Леніна, 32, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СМІЛЯНСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”КЛУБ-2000”»
Поділіться інформацією в соцмережах