БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ "РАДІСТЬ" СМІЛЯНСЬКОМУ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Контакти

Юридична адреса
20700, Черкаська обл., м. Сміла, вул. 40 років Перемоги, 18
Телефони
Керівник
Семененко Зорина Валентинівна
Код ЄДРПОУ25922410
Дата реєстрації17.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ”РАДІСТЬ” СМІЛЯНСЬКОМУ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ "РАДІСТЬ" СМІЛЯНСЬКОМУ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» присвоєно код 25922410.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ "РАДІСТЬ" СМІЛЯНСЬКОМУ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» є Семененко Зорина Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ "РАДІСТЬ" СМІЛЯНСЬКОМУ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» — Черкаська обл., м. Сміла, вул. 40 років Перемоги, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ”РАДІСТЬ” СМІЛЯНСЬКОМУ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах