ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №2 "ЗІРОЧКА" ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
19502, Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. Шевченка, 15
Телефони
Керівник
Шматкова Марія Вікторівна
Код ЄДРПОУ25922580
Дата реєстрації04.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №2 ”ЗІРОЧКА” ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №2 "ЗІРОЧКА" ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» присвоєно код 25922580.

Керівником підприємства «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №2 "ЗІРОЧКА" ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» є Шматкова Марія Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №2 "ЗІРОЧКА" ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» — Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. Шевченка, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №2 ”ЗІРОЧКА” ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах