ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №3 "ВЕСЕЛКА" ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
19500, Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. Макаренка, 1
Телефони
Керівник
Божок Лариса Михайлівна
Код ЄДРПОУ25922605
Дата реєстрації04.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №3 ”ВЕСЕЛКА” ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №3 "ВЕСЕЛКА" ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» присвоєно код 25922605.

Керівником підприємства «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №3 "ВЕСЕЛКА" ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» є Божок Лариса Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №3 "ВЕСЕЛКА" ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» — Черкаська обл., Городищенський р-н, м. Городище, вул. Макаренка, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №3 ”ВЕСЕЛКА” ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах