ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІКБОКСІНГУ

Контакти

Юридична адреса
18015, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102
Телефони
Керівник
Патрус Василь Дмитрович
Код ЄДРПОУ25922663
Дата реєстрації15.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІКБОКСІНГУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІКБОКСІНГУ» присвоєно код 25922663.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІКБОКСІНГУ» є Патрус Василь Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІКБОКСІНГУ» — м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІКБОКСІНГУ»
Поділіться інформацією в соцмережах