ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КІННО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ "МУСТАНГ"

Контакти

Юридична адреса
18008, м. Черкаси, вул. Смілянська, 136
Телефони
Керівник
Склянко Владислав Володимирович
Код ЄДРПОУ25922775
Дата реєстрації18.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КІННО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”МУСТАНГ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КІННО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ "МУСТАНГ"» присвоєно код 25922775.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КІННО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ "МУСТАНГ"» є Склянко Владислав Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КІННО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ "МУСТАНГ"» — м. Черкаси, вул. Смілянська, 136.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КІННО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”МУСТАНГ”»
Поділіться інформацією в соцмережах