ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ "ПІДПРИЄМЕЦЬ"

Контакти

Юридична адреса
18028, м. Черкаси, вул. Енгельса, 243/1, оф. 313а
Телефони
Керівник
Сучков Євген Іванович
Код ЄДРПОУ25922864
Дата реєстрації05.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ ”ПІДПРИЄМЕЦЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ "ПІДПРИЄМЕЦЬ"» присвоєно код 25922864.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ "ПІДПРИЄМЕЦЬ"» є Сучков Євген Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ "ПІДПРИЄМЕЦЬ"» — м. Черкаси, вул. Енгельса, 243/1, оф. 313а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ ”ПІДПРИЄМЕЦЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах