КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБ’ЄДНАННЯ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
18001, м. Черкаси, бул. Шевченка, 185
Керівник
Зеляніна Світлана Михайлівна
Код ЄДРПОУ25922893
Дата реєстрації26.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ОБ’ЄДНАННЯ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ” ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБ’ЄДНАННЯ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» присвоєно код 25922893.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБ’ЄДНАННЯ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» є Зеляніна Світлана Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБ’ЄДНАННЯ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» — м. Черкаси, бул. Шевченка, 185.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ОБ’ЄДНАННЯ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ” ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах