АВТОМОБІЛІСТ 30А, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Дерев’янка, 30а
Телефони
Керівник
Астанков Анатолій В’ячеславович
Код ЄДРПОУ25922953
Дата реєстрації28.12.2000
Дата оновлення17.11.2005

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВТОМОБІЛІСТ 30А, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОМОБІЛІСТ 30А, ОСББ» присвоєно код 25922953.

Керівником підприємства «АВТОМОБІЛІСТ 30А, ОСББ» є Астанков Анатолій В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОМОБІЛІСТ 30А, ОСББ» — Черкаська обл., м. Умань, вул. Дерев’янка, 30а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОМОБІЛІСТ 30А, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах