ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВІЛЬНИХ ДЕМОКРАТІВ

Контакти

Юридична адреса
10003, м. Житомир, вул. Щорса, 48
Керівник
Федорко Антон Юрійович
Код ЄДРПОУ25923059
Дата реєстрації28.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВІЛЬНИХ ДЕМОКРАТІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВІЛЬНИХ ДЕМОКРАТІВ» присвоєно код 25923059.

Керівником підприємства «ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВІЛЬНИХ ДЕМОКРАТІВ» є Федорко Антон Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВІЛЬНИХ ДЕМОКРАТІВ» — м. Житомир, вул. Щорса, 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВІЛЬНИХ ДЕМОКРАТІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах