ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАТОРІВ СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
10014, м. Житомир, вул. Кафедральна, 5а, к. 411
Керівник
Красько Микола Омелянович
Код ЄДРПОУ25923154
Дата реєстрації17.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАТОРІВ СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАТОРІВ СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25923154.

Керівником підприємства «ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАТОРІВ СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ» є Красько Микола Омелянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАТОРІВ СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ» — м. Житомир, вул. Кафедральна, 5а, к. 411.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАТОРІВ СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах