БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
13300, Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Козацька, 7
Телефони
Керівник
Каченюк Микола Павлович
Код ЄДРПОУ25923272
Дата реєстрації18.05.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА” ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25923272.

Керівником підприємства «БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Каченюк Микола Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Козацька, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА” ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах