БЕРДИЧІВСЬКА ХУДОЖНЯ ШКОЛА

Контакти

Юридична адреса
13300, Житомирська обл., м. Бердичів, пл. Соборна, 25
Телефони
Керівник
Ніколайчук Ірина Броніславівна
Код ЄДРПОУ25923315
Дата реєстрації19.11.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЕРДИЧІВСЬКА ХУДОЖНЯ ШКОЛА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРДИЧІВСЬКА ХУДОЖНЯ ШКОЛА» присвоєно код 25923315.

Керівником підприємства «БЕРДИЧІВСЬКА ХУДОЖНЯ ШКОЛА» є Ніколайчук Ірина Броніславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРДИЧІВСЬКА ХУДОЖНЯ ШКОЛА» — Житомирська обл., м. Бердичів, пл. Соборна, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕРДИЧІВСЬКА ХУДОЖНЯ ШКОЛА»
Поділіться інформацією в соцмережах