РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. КОРОСТИШІВ"

Контакти

Юридична адреса
12501, Житомирська обл., Коростишівський р-н, м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 9
Телефони
Керівник
Червінський Цезарій Людвикович
Код ЄДРПОУ25923556
Дата реєстрації29.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. КОРОСТИШІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. КОРОСТИШІВ"» присвоєно код 25923556.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. КОРОСТИШІВ"» є Червінський Цезарій Людвикович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. КОРОСТИШІВ"» — Житомирська обл., Коростишівський р-н, м. Коростишів, вул. Дарбіняна, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. КОРОСТИШІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах