ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ "РАДА КЕРІВНИКІВ" ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб. 2
Телефони
Керівник
Куницький Василь Іванович
Код ЄДРПОУ25923585
Дата реєстрації18.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АСОЦІАЦІЯ ”РАДА КЕРІВНИКІВ” ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ "РАДА КЕРІВНИКІВ" ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 25923585.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ "РАДА КЕРІВНИКІВ" ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Куницький Василь Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ "РАДА КЕРІВНИКІВ" ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АСОЦІАЦІЯ ”РАДА КЕРІВНИКІВ” ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах