ПРОФЕСІОНАЛ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ БІЛЬЯРДНИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
10014, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 30
Телефони
Керівник
Довганюк Валентин Васильович
Код ЄДРПОУ25923705
Дата реєстрації31.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФЕСІОНАЛ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ БІЛЬЯРДНИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФЕСІОНАЛ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ БІЛЬЯРДНИЙ КЛУБ» присвоєно код 25923705.

Керівником підприємства «ПРОФЕСІОНАЛ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ БІЛЬЯРДНИЙ КЛУБ» є Довганюк Валентин Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФЕСІОНАЛ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ БІЛЬЯРДНИЙ КЛУБ» — м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФЕСІОНАЛ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ БІЛЬЯРДНИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах