ОВРУЦЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАРОДНИХ МИСТЕЦТВ ТА РЕМЕСЕЛ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
11106, Житомирська обл., Овруцький р-н, м. Овруч, вул. Виговського, 4
Керівник
Климович Микола Іванович
Код ЄДРПОУ25923711
Дата реєстрації14.06.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОВРУЦЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАРОДНИХ МИСТЕЦТВ ТА РЕМЕСЕЛ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОВРУЦЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАРОДНИХ МИСТЕЦТВ ТА РЕМЕСЕЛ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25923711.

Керівником підприємства «ОВРУЦЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАРОДНИХ МИСТЕЦТВ ТА РЕМЕСЕЛ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Климович Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОВРУЦЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАРОДНИХ МИСТЕЦТВ ТА РЕМЕСЕЛ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Житомирська обл., Овруцький р-н, м. Овруч, вул. Виговського, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОВРУЦЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАРОДНИХ МИСТЕЦТВ ТА РЕМЕСЕЛ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах