ПАРАФІЯ "ІКОНИ КАЗАНСЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

Контакти

Юридична адреса
12610, Житомирська обл., Брусилівський р-н, с. Ставище, вул. Садова
Телефони
Керівник
Слепко Мар’ян Михайлович
Код ЄДРПОУ25923786
Дата реєстрації20.01.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПАРАФІЯ ”ІКОНИ КАЗАНСЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ” УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАРАФІЯ "ІКОНИ КАЗАНСЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» присвоєно код 25923786.

Керівником підприємства «ПАРАФІЯ "ІКОНИ КАЗАНСЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» є Слепко Мар’ян Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАРАФІЯ "ІКОНИ КАЗАНСЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ" УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» — Житомирська обл., Брусилівський р-н, с. Ставище, вул. Садова.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАРАФІЯ ”ІКОНИ КАЗАНСЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ” УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ»
Поділіться інформацією в соцмережах