РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"

Контакти

Юридична адреса
11245, Житомирська обл., Ємільчинський р-н, с. Варварівка, вул. Шкільна, 18
Керівник
Іжик Василь Миколайович
Код ЄДРПОУ25924171
Дата реєстрації01.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"» присвоєно код 25924171.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"» є Іжик Василь Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"» — Житомирська обл., Ємільчинський р-н, с. Варварівка, вул. Шкільна, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах