АВТОМОБІЛІСТ-28, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
13300, Житомирська обл., м. Бердичів, вул. ШКІРЯНИКІВ, б. 28
Телефони
Керівник
Висоцька Ольга Миколаївна
Код ЄДРПОУ25924225
Дата реєстрації13.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВТОМОБІЛІСТ-28, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОМОБІЛІСТ-28, ОСББ» присвоєно код 25924225.

Керівником підприємства «АВТОМОБІЛІСТ-28, ОСББ» є Висоцька Ольга Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОМОБІЛІСТ-28, ОСББ» — Житомирська обл., м. Бердичів, вул. ШКІРЯНИКІВ, б. 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОМОБІЛІСТ-28, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах