БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯНА КАСА"

Контакти

Юридична адреса
11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16
Телефони
Керівник
Павловський Микола Станіславович
Код ЄДРПОУ25924248
Дата реєстрації29.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯНА КАСА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯНА КАСА"» присвоєно код 25924248.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯНА КАСА"» є Павловський Микола Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯНА КАСА"» — Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯНА КАСА”»
Поділіться інформацією в соцмережах