БАРАНІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
12702, Житомирська обл., Баранівський р-н, м. Баранівка, вул. Вербова, 3
Телефони
Керівник
Стецюк Олена Олегівна
Код ЄДРПОУ25924277
Дата реєстрації09.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАРАНІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАРАНІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 25924277.

Керівником підприємства «БАРАНІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Стецюк Олена Олегівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАРАНІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Житомирська обл., Баранівський р-н, м. Баранівка, вул. Вербова, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАРАНІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах