УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА ЦЕРКВА

Контакти

Юридична адреса
11600, Житомирська обл., м. Малин, вул. Суворова, 56а
Телефони
Керівник
Іршак Михайло Миколайович
Код ЄДРПОУ25924314
Дата реєстрації20.11.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА ЦЕРКВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА ЦЕРКВА» присвоєно код 25924314.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА ЦЕРКВА» є Іршак Михайло Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА ЦЕРКВА» — Житомирська обл., м. Малин, вул. Суворова, 56а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА ЦЕРКВА»
Поділіться інформацією в соцмережах