"ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ НІМЕЦЬКА МОЛОДЬ В УКРАЇНІ"

Контакти

Юридична адреса
01054, м. Київ, вул. Гончара, 44, к. 3
Телефони
Керівник
Ліберт Діана Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25924449
Дата реєстрації24.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ НІМЕЦЬКА МОЛОДЬ В УКРАЇНІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ НІМЕЦЬКА МОЛОДЬ В УКРАЇНІ"» присвоєно код 25924449.

Керівником підприємства «"ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ НІМЕЦЬКА МОЛОДЬ В УКРАЇНІ"» є Ліберт Діана Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ НІМЕЦЬКА МОЛОДЬ В УКРАЇНІ"» — м. Київ, вул. Гончара, 44, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ НІМЕЦЬКА МОЛОДЬ В УКРАЇНІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах