ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЖИТЛОВИК” ВИРОБНИЧОГО ЖИТЛОВО-РЕМОНТНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМТСВА №6

Контакти

Юридична адреса
13300, Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Лібкнехта, 91
Телефони
Керівник
Григор’єва Інні Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ25924567
Дата реєстрації29.12.2001
Дата оновлення25.05.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЖИТЛОВИК” ВИРОБНИЧОГО ЖИТЛОВО-РЕМОНТНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМТСВА №6» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЖИТЛОВИК” ВИРОБНИЧОГО ЖИТЛОВО-РЕМОНТНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМТСВА №6» присвоєно код 25924567.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЖИТЛОВИК” ВИРОБНИЧОГО ЖИТЛОВО-РЕМОНТНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМТСВА №6» є Григор’єва Інні Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЖИТЛОВИК” ВИРОБНИЧОГО ЖИТЛОВО-РЕМОНТНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМТСВА №6» — Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Лібкнехта, 91.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЖИТЛОВИК” ВИРОБНИЧОГО ЖИТЛОВО-РЕМОНТНОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМТСВА №6»
Поділіться інформацією в соцмережах