ЖИТОМИРСЬКИЙ ТЕОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ "ХРИСТОС ДЛЯ УКРАЇНИ" ПРИ СОБОРІ (ЦЕНТРІ) ЦЕРКОВ УКРАЇНИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВІДКРИТА БІБЛІЯ"

Контакти

Юридична адреса
10002, м. Житомир, вул. Шевченка, 12а, к. 58
Телефони
Керівник
Свеілес Тамера Лінн
Код ЄДРПОУ25924573
Дата реєстрації27.06.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖИТОМИРСЬКИЙ ТЕОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ”ХРИСТОС ДЛЯ УКРАЇНИ” ПРИ СОБОРІ (ЦЕНТРІ) ЦЕРКОВ УКРАЇНИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ”ВІДКРИТА БІБЛІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТОМИРСЬКИЙ ТЕОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ "ХРИСТОС ДЛЯ УКРАЇНИ" ПРИ СОБОРІ (ЦЕНТРІ) ЦЕРКОВ УКРАЇНИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВІДКРИТА БІБЛІЯ"» присвоєно код 25924573.

Керівником підприємства «ЖИТОМИРСЬКИЙ ТЕОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ "ХРИСТОС ДЛЯ УКРАЇНИ" ПРИ СОБОРІ (ЦЕНТРІ) ЦЕРКОВ УКРАЇНИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВІДКРИТА БІБЛІЯ"» є Свеілес Тамера Лінн, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТОМИРСЬКИЙ ТЕОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ "ХРИСТОС ДЛЯ УКРАЇНИ" ПРИ СОБОРІ (ЦЕНТРІ) ЦЕРКОВ УКРАЇНИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ВІДКРИТА БІБЛІЯ"» — м. Житомир, вул. Шевченка, 12а, к. 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТОМИРСЬКИЙ ТЕОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ”ХРИСТОС ДЛЯ УКРАЇНИ” ПРИ СОБОРІ (ЦЕНТРІ) ЦЕРКОВ УКРАЇНИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ”ВІДКРИТА БІБЛІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах