АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ

Контакти

Юридична адреса
13400, Житомирська обл., Андрушівський р-н, м. Андрушівка, вул. Вчительська, 19
Телефони
Керівник
Лоханський Йосип Володимирович
Код ЄДРПОУ25924656
Дата реєстрації31.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ» присвоєно код 25924656.

Керівником підприємства «АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ» є Лоханський Йосип Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ» — Житомирська обл., Андрушівський р-н, м. Андрушівка, вул. Вчительська, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ»
Поділіться інформацією в соцмережах