НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО ЕТНІЧНИХ НІМЦІВ" (БЕГЕГНУНГСЦЕНТР)

Контакти

Юридична адреса
11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 59, к. 26
Телефони
Керівник
Юрко Ірина Валентинівна
Код ЄДРПОУ25924751
Дата реєстрації19.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО ЕТНІЧНИХ НІМЦІВ” (БЕГЕГНУНГСЦЕНТР)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО ЕТНІЧНИХ НІМЦІВ" (БЕГЕГНУНГСЦЕНТР)» присвоєно код 25924751.

Керівником підприємства «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО ЕТНІЧНИХ НІМЦІВ" (БЕГЕГНУНГСЦЕНТР)» є Юрко Ірина Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО ЕТНІЧНИХ НІМЦІВ" (БЕГЕГНУНГСЦЕНТР)» — Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 59, к. 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО ЕТНІЧНИХ НІМЦІВ” (БЕГЕГНУНГСЦЕНТР)»
Поділіться інформацією в соцмережах