УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА

Контакти

Юридична адреса
11544, Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Хотинівка, вул. Радянська, 1
Телефони
Керівник
Васянович Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ25924774
Дата реєстрації06.11.1998
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА» присвоєно код 25924774.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА» є Васянович Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА» — Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Хотинівка, вул. Радянська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА»
Поділіться інформацією в соцмережах