ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ПРИ УМВС В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
10008, м. Житомир, бул. Старий, 5/37, к. 114
Керівник
Напіральський Геннадій Едуардович
Код ЄДРПОУ25924917
Дата реєстрації02.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ПРИ УМВС В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ПРИ УМВС В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25924917.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ПРИ УМВС В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Напіральський Геннадій Едуардович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ПРИ УМВС В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — м. Житомир, бул. Старий, 5/37, к. 114.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ПРИ УМВС В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах