ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1 М. ЖИТОМИРА

Контакти

Юридична адреса
10008, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 32
Керівник
Бойко Надія Оксентіївна
Код ЄДРПОУ25924923
Дата реєстрації26.07.2004
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1 М. ЖИТОМИРА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1 М. ЖИТОМИРА» присвоєно код 25924923.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1 М. ЖИТОМИРА» є Бойко Надія Оксентіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1 М. ЖИТОМИРА» — м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1 М. ЖИТОМИРА»
Поділіться інформацією в соцмережах