РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)

Контакти

Юридична адреса
77600, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів, пл. Єдності, 1
Телефони
Керівник
Левко Михайло Іванович
Код ЄДРПОУ25925070
Дата реєстрації06.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» присвоєно код 25925070.

Керівником підприємства «РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» є Левко Михайло Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» — Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів, пл. Єдності, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)»
Поділіться інформацією в соцмережах