РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ МІСТА БУРШТИН" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
77111, Івано-Франківська обл., м. Бурштин, вул. Міцкевича, 28
Керівник
Яківчук Назар Богданович
Код ЄДРПОУ25925242
Дата реєстрації31.12.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ МІСТА БУРШТИН” ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ МІСТА БУРШТИН" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25925242.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ МІСТА БУРШТИН" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Яківчук Назар Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ МІСТА БУРШТИН" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Івано-Франківська обл., м. Бурштин, вул. Міцкевича, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ МІСТА БУРШТИН” ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах