РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ АННО-ЗАЧАТІЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ

Контакти

Юридична адреса
78700, Івано-Франківська обл., Верховинський р-н., с.м.т. Верховина, вул. ЖАБЄВСЬКА, б. 59
Телефони
Керівник
Гаращук Володимир Дмитрович
Код ЄДРПОУ25925288
Дата реєстрації19.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ АННО-ЗАЧАТІЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ АННО-ЗАЧАТІЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ» присвоєно код 25925288.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ АННО-ЗАЧАТІЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ» є Гаращук Володимир Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ АННО-ЗАЧАТІЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ» — Івано-Франківська обл., Верховинський р-н., с.м.т. Верховина, вул. ЖАБЄВСЬКА, б. 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ АННО-ЗАЧАТІЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах