АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ПРИВАТНОЇ ІНІЦІАТИВИ, ГО

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 26
Керівник
Маланій Лада Ігорівна
Код ЄДРПОУ25925512
Дата реєстрації21.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ПРИВАТНОЇ ІНІЦІАТИВИ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ПРИВАТНОЇ ІНІЦІАТИВИ, ГО» присвоєно код 25925512.

Керівником підприємства «АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ПРИВАТНОЇ ІНІЦІАТИВИ, ГО» є Маланій Лада Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ПРИВАТНОЇ ІНІЦІАТИВИ, ГО» — м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ПРИВАТНОЇ ІНІЦІАТИВИ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах