КОЛОМИЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ

Контакти

Юридична адреса
78203, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Богуна, 36, к. 117
Телефони
Керівник
Луцак Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ25925590
Дата реєстрації17.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОЛОМИЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОМИЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ» присвоєно код 25925590.

Керівником підприємства «КОЛОМИЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ» є Луцак Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОМИЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ» — Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Богуна, 36, к. 117.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛОМИЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ»
Поділіться інформацією в соцмережах