РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ РУБІЖНЕ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
93000, Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Визволителів, 5
Телефони
Керівник
Бугаєвський Михайло Олексійович
Код ЄДРПОУ25926081
Дата реєстрації13.09.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ РУБІЖНЕ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ РУБІЖНЕ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 25926081.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ РУБІЖНЕ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Бугаєвський Михайло Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ РУБІЖНЕ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Визволителів, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ В МІСТІ РУБІЖНЕ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах