МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА, БО

Контакти

Юридична адреса
93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 2б
Телефони
Керівник
Кромська Тетяна Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25926141
Дата реєстрації23.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА, БО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА, БО» присвоєно код 25926141.

Керівником підприємства «МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА, БО» є Кромська Тетяна Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА, БО» — Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 2б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА, БО»
Поділіться інформацією в соцмережах