ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "ВОСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО"

Контакти

Юридична адреса
93110, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Газети Правда, 46
Керівник
Соловйов Євген Володимирович
Код ЄДРПОУ25926299
Дата реєстрації19.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”ВОСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "ВОСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО"» присвоєно код 25926299.

Керівником підприємства «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "ВОСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО"» є Соловйов Євген Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "ВОСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО"» — Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Газети Правда, 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”ВОСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО”»
Поділіться інформацією в соцмережах