ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "БЛАГАЯ ВЕСТЬ"

Контакти

Юридична адреса
93120, Луганська обл., м. Лисичанськ, просп. Леніна, 119, к. 244
Телефони
Керівник
Нєстєров Володимир Павлович
Код ЄДРПОУ25926322
Дата реєстрації19.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”БЛАГАЯ ВЕСТЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "БЛАГАЯ ВЕСТЬ"» присвоєно код 25926322.

Керівником підприємства «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "БЛАГАЯ ВЕСТЬ"» є Нєстєров Володимир Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "БЛАГАЯ ВЕСТЬ"» — Луганська обл., м. Лисичанськ, просп. Леніна, 119, к. 244.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”БЛАГАЯ ВЕСТЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах