КОВАЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
92625, Луганська обл., Сватівський р-н, с. Ковалівка, вул. Жовтнева, 30
Телефони
Керівник
Чередниченко Наталія Миколаївна
Код ЄДРПОУ25926394
Дата реєстрації09.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОВАЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОВАЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25926394.

Керівником підприємства «КОВАЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Чередниченко Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОВАЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Луганська обл., Сватівський р-н, с. Ковалівка, вул. Жовтнева, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОВАЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ КОЛОМИЙЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах