МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДА) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ У М.СТАХАНОВІ

Контакти

Юридична адреса
94000, Луганська обл., м. Кадіївка, вул. ЧЕСНОКОВА, б. 24
Телефони
Керівник
Луговий Павло Петрович
Код ЄДРПОУ25926566
Дата реєстрації06.10.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДА) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ У М.СТАХАНОВІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДА) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ У М.СТАХАНОВІ» присвоєно код 25926566.

Керівником підприємства «МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДА) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ У М.СТАХАНОВІ» є Луговий Павло Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДА) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ У М.СТАХАНОВІ» — Луганська обл., м. Кадіївка, вул. ЧЕСНОКОВА, б. 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДА) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ У М.СТАХАНОВІ»
Поділіться інформацією в соцмережах