СВАТІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ

Контакти

Юридична адреса
92600, Луганська обл., Сватівський р-н, м. Сватове, пл. 50 років Перемоги, 36
Керівник
Суховерхов Павло Миколайович
Код ЄДРПОУ25926616
Дата реєстрації11.06.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВАТІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВАТІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» присвоєно код 25926616.

Керівником підприємства «СВАТІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» є Суховерхов Павло Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВАТІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» — Луганська обл., Сватівський р-н, м. Сватове, пл. 50 років Перемоги, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВАТІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах