РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "КОВЧЕГ" ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПОВНОЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ. СОЛОНЕ

Контакти

Юридична адреса
52400, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт. Солоне, вул. Кірова, 51
Телефони
Керівник
Гріненко Юрій Миколайович
Код ЄДРПОУ25927100
Дата реєстрації16.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”КОВЧЕГ” ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПОВНОЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ. СОЛОНЕ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "КОВЧЕГ" ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПОВНОЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ. СОЛОНЕ» присвоєно код 25927100.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "КОВЧЕГ" ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПОВНОЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ. СОЛОНЕ» є Гріненко Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "КОВЧЕГ" ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПОВНОЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ. СОЛОНЕ» — Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт. Солоне, вул. Кірова, 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”КОВЧЕГ” ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПОВНОЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ. СОЛОНЕ»
Поділіться інформацією в соцмережах