ІВАНА СІРКА, ПОКРОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКОГО ПОЛКУ

Контакти

Юридична адреса
53600, Дніпропетровська обл., Покровський р-н, смт. Покровське, вул. Леніна, 25
Телефони
Керівник
Секеда Микола Андрійович
Код ЄДРПОУ25927347
Дата реєстрації17.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІВАНА СІРКА, ПОКРОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКОГО ПОЛКУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВАНА СІРКА, ПОКРОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКОГО ПОЛКУ» присвоєно код 25927347.

Керівником підприємства «ІВАНА СІРКА, ПОКРОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКОГО ПОЛКУ» є Секеда Микола Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВАНА СІРКА, ПОКРОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКОГО ПОЛКУ» — Дніпропетровська обл., Покровський р-н, смт. Покровське, вул. Леніна, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІВАНА СІРКА, ПОКРОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКОГО ПОЛКУ»
Поділіться інформацією в соцмережах