ПРАВОПОРЯДОК, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЛОНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Контакти

Юридична адреса
52400, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н., с.м.т. Солоне, СТРОМЕНКО, б. 1, кімната 309
Керівник
Христуленко Анатолій Степанович
Код ЄДРПОУ25927531
Дата реєстрації08.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРАВОПОРЯДОК, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЛОНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРАВОПОРЯДОК, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЛОНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ» присвоєно код 25927531.

Керівником підприємства «ПРАВОПОРЯДОК, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЛОНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ» є Христуленко Анатолій Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРАВОПОРЯДОК, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЛОНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ» — Дніпропетровська обл., Солонянський р-н., с.м.т. Солоне, СТРОМЕНКО, б. 1, кімната 309.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРАВОПОРЯДОК, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЛОНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ»
Поділіться інформацією в соцмережах