ВОСХОД, ТОВАРИСТВО ГОРОДНИКІВ

Контакти

Юридична адреса
53221, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Княжа, 112, к. 54
Телефони
Керівник
Руденко Оксана Федорівна
Код ЄДРПОУ25927590
Дата реєстрації22.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОСХОД, ТОВАРИСТВО ГОРОДНИКІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОСХОД, ТОВАРИСТВО ГОРОДНИКІВ» присвоєно код 25927590.

Керівником підприємства «ВОСХОД, ТОВАРИСТВО ГОРОДНИКІВ» є Руденко Оксана Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОСХОД, ТОВАРИСТВО ГОРОДНИКІВ» — Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Княжа, 112, к. 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОСХОД, ТОВАРИСТВО ГОРОДНИКІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах