БАТЬКІВЩИНА, ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
85703, Донецька обл., Волноваський р-н, м. Волноваха, вул. Центральна, 104
Телефони
Керівник
Казинян Руслан Георгійович
Код ЄДРПОУ25928105
Дата реєстрації04.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАТЬКІВЩИНА, ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАТЬКІВЩИНА, ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 25928105.

Керівником підприємства «БАТЬКІВЩИНА, ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Казинян Руслан Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАТЬКІВЩИНА, ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — Донецька обл., Волноваський р-н, м. Волноваха, вул. Центральна, 104.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАТЬКІВЩИНА, ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах