БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОСВІТА І НАУКА ДЛЯ ПРОГРЕСУ БУДІВНИЦТВА"

Контакти

Юридична адреса
86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Фонтанна, 44
Керівник
Корольов Володимир Петрович
Код ЄДРПОУ25928157
Дата реєстрації07.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ОСВІТА І НАУКА ДЛЯ ПРОГРЕСУ БУДІВНИЦТВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОСВІТА І НАУКА ДЛЯ ПРОГРЕСУ БУДІВНИЦТВА"» присвоєно код 25928157.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОСВІТА І НАУКА ДЛЯ ПРОГРЕСУ БУДІВНИЦТВА"» є Корольов Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОСВІТА І НАУКА ДЛЯ ПРОГРЕСУ БУДІВНИЦТВА"» — Донецька обл., м. Макіївка, вул. Фонтанна, 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ОСВІТА І НАУКА ДЛЯ ПРОГРЕСУ БУДІВНИЦТВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах